Афіцыйны сайт ФК «Тарпеда-БЕЛАЗ» Жодзіна
  • Бязволле: «Тарпеда-БЕЛАЗ» прайграў «Гарадзеі», растраціўшы перавагу ў два мяча
    Падрабязнее
  • Максім Скавыш і Аляксандр Макась выкліканыя ў нацыянальную зборную
    Падрабязнее
  • «Тарпеда-БЕЛАЗ» прыйшоў у Дзявятую школу
    Падрабязнее

Юнацкія групы

1998-1999 год рождения

Александр НОВИЦКИЙ — вратарь, 11.01.1999
Николай СИДОРОВИЧ — вратарь, 16.05.1999
Павел СИЛИЧ — вратарь, 11.03.1999
Егор БАРАНОВ — защитник, 16.01.1999
Илья ДЖУГИР — защитник, 11.02.1999
Антон ИВАНОВ — защитник, 15.05.1999
Дмитрий КАРПИЕНЯ — защитник, 25.03.1999
Марк КИШКЕЛЬ — защитник, 10.02.1998
Евгений КОНОШОНОК — защитник, 01.12.1998
Сергей ЛАБАНОВСКИЙ — защитник, 24.10.1998
Антон ПАВЛЮЧЕНКО — защитник, 26.01.1999
Игнатий СИДОР — защитник, 21.08.1998
Захар ДИГИЛЕВИЧ — полузащитник, 17.08.1998
Захар ЗИНКЕВИЧ — полузащитник, 21.02.1999
Антон КУЛИНКОВИЧ — полузащитник, 29.10.1998
Роман ПАСМУРЦЕВ — полузащитник, 17.01.1999
Дмитрий ТАТАРЖИНСКИЙ — полузащитник, 29.05.1999
Сергей ТЕРЕШЁНОК — полузащитник, 12.04.1999
Павел ФОМИН — полузащитник, 01.01.1999
Олег ЧУХОЛЬСКИЙ — полузащитник, 23.09.1999
Александр ДРАЧЁВ — нападающий, 09.03.1999
Егор КОНОПЕЛЬКИН — нападающий, 11.05.1999
Александр КРАСНОВ — нападающий, 14.02.1998
Максим МАРТЫНОВ — нападающий, 19.06.1999
Владислав ЦУРКО — нападающий, 08.01.1998

Тренер: Денис Николаевич КАРОЛИК

2000 год рождения

Илья БОМБЕЛЬ — вратарь, 26.09.2000
Владислав БОНДАРЧУК — вратарь, 08.01.2000
Олег ГОЛОМАКО — вратарь, 17.07.2000
Евгений АБРАМЦЕВ — защитник, 16.10.2000
Иван ГУЗНЯК — защитник, 19.05.2000
Никита КОТКОВЕЦ — защитник, 18.02.2000
Даниил ЛИПЕЦКИЙ — защитник, 25.10.2000
Виктор МОРОЗ — защитник, 05.03.2000
Аликбер МУСАЕВ — защитник, 05.04.2000
Артём РАШИДОВ — защитник, 02.11.2000
Иван БУТЕНАС — полузащитник, 01.12.2000
Константин ВАШКЕВИЧ — полузащитник, 08.08.2000
Александр ВЕЛИЧКО — полузащитник, 14.12.2000
Павел ГЛУШАКОВ — полузащитник, 15.10.2000
Артем КОМАРОВ — полузащитник, 07.04.2000
Александр КОРОЛЕНОК — полузащитник, 06.09.2000
Даниил КУКЛИН — полузащитник, 25.08.2000
Валентин СЕЙФЕРДТ — полузащитник, 10.02.2000
Евгений СИНИЦА — полузащитник, 18.02.2000
Захар ТЕРЕХ — полузащитник, 18.04.2000
Михаил ТРЯКИН — полузащитник, 18.07.2000
Данила ФЛОРА — полузащитник, 17.01.2000
Владислав КЛИМОВИЧ — нападающий, 09.04.2000
Егор КОЛЕЧЁНОК — нападающий, 22.01.2000
Никита ЛИПЕЦКИЙ — нападающий, 25.10.2000

Тренер: Михаил Демьянович РУСАК

2001 год рождения

Валерий ГЕРАСИМОВИЧ — вратарь, 03.07.2001
Данила КУШНЕР — вратарь, 20.08.2001
Олег ЯНКОВСКИЙ — вратарь, 17.09.2001
Даниил АПЕТ — защитник, 24.06.2001
Евгений ДЕМИДОВИЧ — защитник, 30.08.2001
Илья ЗЯНЬКЕВИЧ — защитник, 02.08.2001
Константин КОРЧИКОВ — защитник, 24.10.2001
Александр ОВЧИННИКОВ — защитник, 05.10.2001
Павел ПЕТРОВСКИЙ — защитник, 16.01.2001
Игорь СЕНЮКОВ — защитник, 18.10.2001
Вячеслав ШЕРЕМЕТ — защитник, 08.09.2001
Никита БУГА — полузащитник, 10.04.2001
Данат БЕРКОВСКИЙ — полузащитник, 23.06.2001
Михаил ГЛУХОВСКИЙ — полузащитник, 03.04.2001
Дмитрий ДЫБАЛЬ — полузащитник, 05.02.2001
Дмитрий КОРОЛЕНОК — полузащитник, 21.07.2001
Кирилл КОРОТКИЙ — полузащитник, 10.08.2001
Никита КОСТЮКОВИЧ — полузащитник, 14.07.2001
Вадим МИХЕЙЧИК — полузащитник, 24.11.2001
Егор МОРОЗОВ — полузащитник, 13.06.2001
Максим СЕМАШКО — полузащитник, 29.05.2001
Ян ТОМЧИК — полузащитник, 06.07.2001
Иван ЯКОВЕНКО — полузащитник, 22.07.2001
Антон БОГДАНОВ — нападающий, 27.04.2001
Дмитрий ГАЛУЗА — нападающий, 27.10.2001

Тренер: Александр Александрович ЯГУР

2002 год рождения

Кирилл МИХНЕВИЧ — вратарь, 25.03.2002
Владимир НЕБЫШИНЕЦ — вратарь, 07.01.2002
Дмитрий ГУТЫРЧИК — защитник, 06.08.2002
Егор ДЫБО — защитник, 24.02.2002
Егор КАРПОВИЧ — защитник, 17.06.2002
Артем ЛАЗЕРКО — защитник, 27.07.2002
Эрнест МУСИЯЧИН — 29.08.2002
Антон НИКОЛАЕВ — 19.09.2002
Эвальд СЕЙФЕРДТ — защитник, 08.03.2002
Фёдор БИРЮКОВ — полузащитник, 06.01.2002
Арсений ГАЛУШКО — полузащитник, 09.06.2002
Максим КАЖЕВКО — полузащитник, 08.12.2002
Владислав КОЛОСОК — полузащитник, 12.02.2002
Илья КУЖЕЛЬ — полузащитник, 15.03.2002
Владимир МИХНЕВИЧ — полузащитник, 02.11.2002
Егор НИЗАМОВ — полузащитник, 28.12.2002
Евгений РОМЫШ — полузащитник, 08.02.2002
Даниил СОКОЛ — полузащитник, 17.01.2002
Станислав СОКОЛ — полузащитник, 24.06.2002
Алексей СТЕФАНОВИЧ — полузащитник, 05.06.2002
Кирилл ТРИЯНОВ — полузащитник, 26.09.2002
Николай МАКАРЕВИЧ — нападающий, 22.05.2002
Владислав ХЕНДОГИЙ — нападающий, 30.04.2002

Тренер: Дмитрий Николаевич ДИГИЛЕВИЧ

Актуальная інфармацыя

Юнацкае першынство Рэспублікі Беларусь

19 мая, Жодзіна, стадыён “Тарпеда” (штучнае поле)

12:00 – ТАРПЕДА-БЕЛАЗ – ФШМ (2002 г.н.)
13:30 – ТАРПЕДА-БЕЛАЗ – АКАДЭМІЯ ФУТБОЛА (2001 г.н.)

партнёры